1. O REFLEKSOLOGII
  2. ZABIEGI
  3. OPINIE
  4. KURSY
  5. ARTYKUŁY
  6. O NAS
  7. KONTAKT

NeuroLIFTING

NeuroLIFTING jest zabiegiem skierowanym do osób, które chcą skutecznie odmłodzić twarz w bezpieczny i nieinwazyjny sposób, jednocześnie pozytywnie wpływając na swoje zdrowie. Jest naturalną alternatywą dla chirurgii kosmetycznej, dającą trwały efekt liftingu. Dzięki swojej skuteczności NeuroLIFTING zyskał uznanie specjalistów z branży kosmetycznej oraz lekarzy medycyny estetycznej.

Ten wyjątkowy zabieg powstał dzięki połączeniu masażu z refleksologią twarzy, medycyną i kosmetyką orientalną. NeuroLIFTING proponuje nowy sposób patrzenia na twarz, w którym niezwykle istotny jest wymiar terapeutyczny – nie można skutecznie i trwale poprawić wyglądu twarzy bez pobudzenia naturalnych mechanizmów regeneracyjnych. Piękno zewnętrzne wynika z wewnętrznej równowagi. Skóra twarzy stanowi źródło informacji o stanie zdrowia. Wszelkie zmiany na twarzy (wypryski, zmarszczki i plamy) mogą sygnalizować zaburzenia równowagi wewnętrznej. Ich lokalizacja nie jest przypadkowa i umożliwia terapeucie dokładne zdefiniowanie punktów i stref, które należy stymulować, aby usunąć wewnętrzną przyczynę defektów kosmetycznych.

Celem NeuroLIFTINGU jest intensywna regeneracja skóry, redukcja zmarszczek, osiągnięcie prawidłowego napięcia mięśni oraz stymulowanie naturalnych mechanizmów regeneracyjnych organizmu. Wyjątkowość tego zabiegu polega na połączeniu doskonałych efektów estetycznych z dobroczynnym wpływem na zdrowie. Stymulowanie zakończeń nerwowych w określonych punktach na twarzy normalizuje pracę powiązanych z nimi organów. Zainicjowana zostaje detoksykacja organizmu, a pozytywny wpływ na układ hormonalny pozwala na uzyskanie pięknej, gładkiej cery. Odpowiednia stymulacja poprawia również cyrkulację krwi i limfy, dzięki czemu skóra jest lepiej odżywiona, dotleniona i dogłębnie czyszczona, a jej koloryt wyrównuje się. Z dnia na dzień staje się coraz bardziej zdrowa, świeża i promienna.

W NeuroLIFTINGU wykorzystuje się wrodzoną zdolność organizmu do samoregeneracji. Oddziaływanie na zakończenia nerwowe zlokalizowane w skórze aktywuje procesy odnowy komórkowej, co przyczynia się do ogólnej poprawy metabolizmu skóry. Zabieg działa kompleksowo na skórę i mięśnie, dając spektakularne efekty w krótkim czasie. Stan mięśni twarzy ma bezpośredni wpływ na jej wygląd. Dopiero likwidacja przykurczów mięśniowych sprawia, że rysy łagodnieją, a zmarszczki stają się mniej widoczne. Specjalne techniki pracy na mięśniach twarzy pobudzają komunikację nerwową. Mięśnie otrzymują właściwą stymulację, co automatycznie skutkuje poprawą napięcia i wygładzeniem skóry. Zapobiega to powstawaniu nowych zmarszczek i wygładza już istniejące. Przywraca naturalny owal twarzy i wyrównuje dysproporcje w niej. Dzięki pobudzeniu wydzielania endorfin zabieg jest głęboko relaksujący i odprężający, usuwa z twarzy i ciała napięcia, poprawia samopoczucie i zwiększa odporność na stres.


NeuroLIFTING opłaca się na wiele sposobów – oprócz natychmiastowego efektu wizualnego zyskuje się poprawę samopoczucia, samoistnie ustępują dolegliwości (m.in. migreny, bezsenność). Dodatkowym efektem może być unormowanie wagi i pozytywny wpływ na równowagę hormonalną organizmu, co ma znaczący wpływ na stan cery i mięśni twarzy. NeuroLIFTING zalecany jest również przy bruksizmie i niedowładach mięśni twarzy. To są dodatkowe, wymierne korzyści, których nie zapewni żaden kosmetyk. Atutem NeuroLIFTINGU jest skuteczność i bezpieczeństwo terapii połączone z pozytywnym wpływem na zdrowie i samopoczucie.

Z pojedynczego masażu możesz skorzystać, kiedy twoja twarz jest zmęczona, blada i napięta a za kilka godzin chcesz wyglądać olśniewająco i zyskać dobre samopoczucie. Dla utrwalenia efektów potrzeba jednak kilku zabiegów. Liftingujący masaż twarzy wykonuje się zwykle 2 lub 3 razy w tygodniu.