1. O REFLEKSOLOGII
  2. ZABIEGI
  3. OPINIE
  4. KURSY
  5. ARTYKUŁY
  6. O NAS
  7. KONTAKT

NASZE SZKOLENIA

Centrum Refleksoterapii powstało w 2008 r. Od początku prowadzimy działalność edukacyjną i propagujemy wiedzę refleksologiczną. Mamy świadomość, że we współczesnym społeczeństwie rośnie zapotrzebowanie na skuteczne metody lecznicze oraz rzetelną wiedzę z zakresu refleksologii. Niestety, refleksoterapia jest czasem przedstawiana w sposób nadmiernie uproszczony i nie pozbawiony błędów, które są następnie powielane. Tymczasem podstawą efektywności jest wiedza i świadomość. Skuteczna terapia wymaga zaangażowania w znalezienie przyczyny problemu i elastycznego myślenia. Rzetelny terapeuta nie może sobie pozwolić na powierzchowność. Bardzo ważne jest dobre opanowanie podstaw metody, ale jeszcze ważniejsze - jej pogłębianie. W Centrum Refleksoterapii ciągła potrzeba rozwoju, wprowadzania innowacji w metodzie oraz wymiany doświadczeń zaowocowały powstaniem kursów bazujących na najnowszych osiągnięciach refleksologii. Uczymy łączenia technik i map oraz znajdowania własnych, niepowtarzalnych rozwiązań. Mając na uwadze zarówno skuteczność zabiegów, jak i ergonomię pracy terapeuty zapoznajemy Słuchaczy z narzędziami, których wszechstronne zastosowanie w znaczący sposób zwiększa potencjał tej metody.

CR prowadzi kursy na różnych poziomach. Osoby początkujące, które dopiero chcą zacząć przygodę z refleksologią uczymy jak pomagać sobie i bliskim w codziennych dolegliwościach oraz przewlekłych problemach zdrowotnych, jak nabrać zaufania do siebie i mądrości Natury. Profesjonalistom działającym w obszarze zdrowia, psychologii, relaksacji, czy kosmetyki oferujemy wzbogacenie ich warsztatu pracy o nowe, skuteczne rozwiązania oraz wspieramy w rozwoju i inspirujemy do owocnych poszukiwań
 

Wszystkie nauczane techniki są przez nas stosowane i rozwijane w codziennej praktyce zawodowej, co pozwala zweryfikować ich skuteczność w konkretnych przypadkach. Przyjęliśmy zasadę, że UCZYMY O TYM, CO DZIAŁA. Jesteśmy świadomi tego, że NIE MA JEDNEJ WŁAŚCIWEJ METODY – zawsze należy brać pod uwagę specyfikę osoby i sytuacji oraz własne możliwości w danej chwili. Wszystko się zmienia i chcąc działać skutecznie należy się otworzyć na różne rozwiązania. Do celu można dotrzeć różnymi drogami, a każda z nich ma swoje zalety i ograniczenia. OTWARTY UMYSŁ to cecha niezbędna każdemu terapeucie. Dlatego nasi Słuchacze poznają refleksologię w całej jej różnorodności, uczą się nie tylko konkretnych technik, ale też nowego, wielokierunkowego sposobu myślenia, który wzmacnia ich zaufanie do siebie i stosowanej terapii oraz sprzyja znajdowaniu własnych rozwiązań.

Jeżeli poszukujesz:

- wiedzy, której nie znajdziesz w książkach ani internecie
- praktycznych umiejętności
- wzmocnienia zaufania do siebie i swoich umiejętności terapeutycznych
- wykładowcy, który pomoże Ci zrozumieć i zapamiętać
- wyjścia poza schemat
- nowego sposobu myślenia, który pozwala efektywnie łączyć różne techniki i dostosowywać je do każdej sytuacji
- nowych możliwości terapeutycznego oddziaływania na organizm
- nowego spojrzenia na zdrowie i ciało
- narzędzi, by uzyskać efekt terapeutyczny szybko, prosto i skutecznie
- inspiracji
- przyjaznej atmosfery 

to nasze kursy są dla Ciebie idealne. 

Tu poznasz współczesną refleksologię opartą o wiedzę z zakresu anatomii i fizjologii. Zapraszamy!

Prowadzimy szkolenia z zakresu:
Refleksologia twarzy
Refleksologia stóp
Refleksologia rąk
NeuroLifting (autorski zabieg anti-aging)

Jeżeli nie znajdziesz tu kursu w odpowiadającym Ci terminie skontaktuj się z nami (sms na nr 504 073 720 lub wiadomość na adres refleksolog.lublin@gmail.com)