1. O REFLEKSOLOGII
  2. ZABIEGI
  3. OPINIE
  4. KURSY
  5. ARTYKUŁY
  6. O NAS
  7. KONTAKT

OPINIE O KURSACH I TERAPII

Pełny profesjonalizm, życzliwość w czasie wizyty, jak i podczas szkolenia. P. Ania jest wielkim źródłem wiedzy na temat refleksologii i co rzadko się zdarza, potrafi przekazać ją w sposób zrozumiały, cierpliwy i naturalny bez sztucznego nadęcia. Szczerze polecam.
Ola

Znalezienie kursu refleksoterapii nie jest wielką sztuką. W internecie jest ich mnóstwo. Wielką sztuką jest znaleźć dobrego nauczyciela refleksologii, który ma wiedzę i chętnie się nią dzieli. Pani Ania to skarbnica wiedzy i pasjonatka refleksologii. Nauka u niej to doskonała inwestycja w siebie.
Kasia

Dociekliwość, pasja i dużo pracy robi z Ani unikalną i wyjątkową terapeutkę. Zawsze jestem zaskoczona wagonami wiedzy jaka ona posiada!!!
Agnieszka

Świetny fachowiec z dużym doświadczeniem i życzliwy, pomocny nauczyciel zawodu refleksologa. Wielokrotnie korzystałam z wiedzy i praktyki p. Ani i nigdy się nie zawiodłam. Niezwykła skuteczność.
Katarzyna

Polecam serdecznie. Pani Anna jest profesjonalistką w tym co robi od lat. Do tego to serdeczna osoba. Integruje wiedzę o człowieku z różnych dziedzin medycyny, rozumienia człowieka i pomagania mu.
Ilona Rogowska-Kryk

Wiedza i doświadczenie p. Prokop połączone z uważnością i empatią dają niepowtarzalną jakość i profesjonalizm. W czasie każdej wizyty czuję się ważna i zaopiekowana. Z pełnym zaufaniem oddaję się w Jej ręce. Polecam!
Inga

Świetne warsztaty. Brałam udział w tych z Refleksologii stóp oraz dłoni. Dobrze przygotowane materiały. Dużo zajęć praktycznych. Ciekawe i rzeczowe informacje. Po prostu pełen profesjonalizm.
Iwona Ferschke

Kurs refleksologii pod okiem Pani Anny Prokop uświadomił mi ogromny potencjał sił i możliwości, dzięki którym możemy sami zadbać o własne zdrowie. Ogromną wartością były zarówno informacje teoretyczne jak też ćwiczenia praktyczne. Oprócz wysokiego poziomu merytorycznego kursu dodatkowym walorem spotkań była przemiła atmosfera oraz życzliwość prowadzącej.
Joanna

Zdecydowanie polecam! Bardzo ciekawe i profesjonalnie przygotowane kursy, specyficzna dziedzina wiedzy podana w prosty i przystępny sposób.
Bogdan

Jesienią uczestniczyłam w pierwszej części kursu nt. refleksologii ręki. Uzyskane umiejętności zaczęłam ćwiczyć na różnych osobach; rodzinie, przyjaciołach. Zawsze otrzymywałam informację, że praca na rękach jest przyjemna, odprężająca. W obecnym sezonie przeziębieniowym, jeden z moich domowników złapał infekcję i skarżył się na przykry ból całego ciała.  Była późna pora, właściwie noc, ja zmęczona, ale postanowiłam zająć się rękami chorego. Pracowałam z minimalną siłą, bo jej po prostu nie miałam. Po ok 20 minutach od zakończenia chory poszedł z psem na spacer, a następnego dnia usłyszałam, że to bardzo pomogło. Przez kolejne 6 dni powtarzałam pracę. Obeszło się bez zwolnienia i bez antybiotyku, który wcześniej, w podobnych sytuacjach był niezbędny. Dodam, że kurowana osoba bardzo sceptycznie odnosiła się do wpływu refleksoterapii.
Mariola

Od pierwszej wizyty czułam, że jestem w dobrych rękach... z serca polecam:)
Hanka Bondarenko

Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą zadbać o własne zdrowie i zetknąć się z niezwykłym terapeutą i osobowością...
Anna Jaśko

Spokoj anioła w postaci pani refleksolog i umiejętności potrafią rozwiązać niejeden problem. Małgorzata